Blue Lake Küçükçekmece...
İstanbul, Küçükçekmece
Proje Bilgileri
Firma Adı: Metal Yapı Konut
M2 Aralığı: 50m² -200m²
Proje Alanı: 40000m²
Teslim Tarihi: Aralık 2017
İletişim Bilgileri
T: 02122659233
E: info@metalyapikonut.com
W: http://www.metalyapikonut.com/
A: Küçükçekmece İstanbul, Küçükçekmece
Harita
Açıklama
Metal Yapı Konut ve Karmen Yapı imzası taşıyan Blue Lake Küçükçekmece projesi göl kıyısında 40 bin metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 15 katlı 8 konut bloğu ve 2 ticaret bloğundan oluşan projede 778 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Projede stüdyodan 4+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. 165 bin metrekare kapalı alana sahip olan projednin sosyal alanları oldukça geniş.

Yaşamın keyfe dönüştüğü bir tarafı göl, diğer tarafı deniz ve yeşil alanlarla çevrilmiş Blue Lake mutlu, huzurlu ve keyifli yaşamlar için tasarlandı. Her detayın titizlikle düşünüldüğü, tamamı deniz gören, kusursuz iç mekanlara sahip Blue Lake Evleri, bir iç mimari virtüözü olan Chapman Taylor şirketi tarafından konfor ve kalite hedeflenerek dizayn edildi.

Blue Lake her zevke ve yaşa hitap eden atölyeleri, Spa ve Fitness Kulübü, çocuklar için Çocuk Kulübü gibi farklı ihtiyaçları ve seçkin beklentileri karşılamak için tasarlanan sosyal alanlarıyla kaliteli ve hareketli bir yaşamın anahtarını sunuyor.

Blue Lake, modern yüzü Kanalistanbul, yeni havalimanı ve köprü gibi büyük ölçekli yatırımların yönünü belirleyen projelere yakınlığıyla İstanbul’un gayrimenkul yatırımı açısından yıldızı en parlak ilçesi Küçükçekmece’de yükseliyor.
Kat PLanları
1+0
4+1
Kullanıcı Yorumları
İsim
Soyisim
Email
Yazınız
*Yandaki rakamları buraya giriniz!  
Since 2012 © EvAlalim.com