Nef Merter 14...
İstanbul, Güngören
Proje Bilgileri
Firma Adı: Nef
M2 Aralığı: 36m² -89m²
Proje Alanı: 4000m²
Teslim Tarihi: Aralık 2016
İletişim Bilgileri
T: 444 9 633
E: info@nef.com.tr
W: http://www.nef.com.tr/
A: Merkezefendi Mah. Eskiçırpıcıyolu Sok. No: 3 Merter İstanbul, Güngören
Harita
Açıklama
Dünyaca ünlü mimarlar tarafından tasarlanan NEF Merter 14 projesi 369 üniteden meydana geliyor. Konut, ofis ve home ofis seçeneklerinin bulunduğu projede, diğer tüm NEF projelerinde olduğu gibi Foldhome üniteler mevcut. Bu üniteler sayesinde sinema salonu, oyun odası, misafir odası gibi aktivite odalarını ihtiyaç durumunda kiralamak mümkün. Böylelikle yüksek aidat problemi ortadan kalkıyor.

Nef Merter 14'te peşinat ödemesi 2 yıla yayılıyor. Yüzde 25'lik peşinat 24 ayda 2 bin 700 TL olarak ödeniyor. Kalan tutarın ödemesi ise teslim tarihi olan 2016 yılının sonunda yapılıyor.

NEF, Merter 14'ten ev alanların kiracısı oluyor

NEF'ten yeni nesil yatırım aracı daha. Merter'de E-5 aksında bulunan NEF Merter 12 ve Merter 13 projelerine kardeş geldi. NEF Merter 12'nin karşı çaprazında, Meridyen İş Merkezi'nin yanında yükselen Merter 14 projesinde 1+0 ve 1+1'ler bulunuyor. Metrobüse 4 dakika, metroya 5 dakika yürüme mesafesinde bulunan Merter 14, riski sıfırlayan garantili proje özelliği taşıyor. Projenin teslimi daha ilk günden garantilenmiş oluyor. Ayrıca projedeki üniteler isteğe göre birleştirip, daha büyük daireler elde edilebiliyor.

Merter 14'ten "NEF Kolay Yatırım" yöntemi ile ev alınabiliyor. Peşinat bedeli 24 ayda taksitler şeklinde ödeniyor. Kredi ödemesi teslimde yani 2 sene sonra başlıyor. Teslimle birlikte kira geliri elde edeceğiniz için de kredinin yarısından fazlası kiracı ödüyor.

NEF Merter 14'te bir blok evini alınca oturacak yada kendi kiraya verecek olan ev sahiplerine ayrıldı. Diğer blokta ise NEF kiracı olacak. Projeden ev alanlara 12 yıl NEF tarafından kira garantisi sunuluyor. Her dairenin brüt metrekaresi ve konumuna göre kira bedelleri değişiyor. Böylelikle kiracı bulma derdi son buluyor. Kredi ile almış olduğunuz eviniz kendi kendini ödüyor.
Kat PLanları
1+0
1+1
Kullanıcı Yorumları
İsim
Soyisim
Email
Yazınız
*Yandaki rakamları buraya giriniz!  
Since 2012 © EvAlalim.com