Sea Pearl Ataköy...
İstanbul, Bakırköy
Proje Bilgileri
Firma Adı: Kuzu Grup
M2 Aralığı: 88m² -398m²
Proje Alanı: 127600m²
Teslim Tarihi: Temmuz 2017
İletişim Bilgileri
T: 444 98 00
E: info@seapearlatakoy.com
W: http://www.seapearlatakoy.com/
A: Zeytinlik Mah. Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:1 İstanbul, Bakırköy
Harita
Açıklama
Sea Pearl Ataköy projesinde 1+1'den 5+1'e kadar farklı konut tipleri yer alıyor. 127 bin 600 metrekarelik arsa üzerine kurulan Sea Pearl Ataköy'de toplam 1.401 bağımsız bölüm, 17 ticari ünite ve otele ait 200 oda yer alıyor. Projenin ilk etabına Doğu, ikinci etabına ise Batı adı verildi. 20 katlı 4 blokta 631 üniteden meydana gelen ilk etapta daire büyüklükleri 88 ila 398 metrekare arasında değişiyor.Tüm ünitelerin kesintisiz deniz manzarasına sahip olduğu SeaPearl Ataköy’de, ünitelerde yer alan birçok oda da deniz görüyor.

SeaPearl’de farklı zevklere hitap eden dört blok yer alıyor. Blok alt katlarındaki toprak hakimi rengi üst katlara gittikçe gri ve mavi tonlara dönüşerek gökyüzüne doğru uzanıyor. Ataköy’e bakan arka cephede, modern malzemelerle tasarlanmış görkemli girişler bulunuyor. Bu mimari yaklaşım, cephenin asli yapısını oluşturan Selçuklu motifinin modern yorumuyla perçinleniyor.

Ödeme Seçenekleri
Sea Pearl projesinde yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. 3., 12. ve 24. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme yapıldıktan sonra kalan yüzde 60'lık kısım için ise 36 ay vade imkanı sağlanıyor.

Zeminden zirveye, kapanmaz deniz manzarasına sahip olacak Sea Pearl Ataköy'de konutların yanı sıra 5 yıldızlı otel, alışveriş alanları ve restoranlar yer alacak. Projenin denize olan kıyısı, halkın kullanımına açık olacak. 

İlk etap Temmuz 2017'de, ikinci etap ise 2018'de teslim edilecek. Projede aidatların metrekare birim fiyatının 3-4 TL olması bekleniyor. 

Metrekare birim fiyatları: 7 bin 200 dolar'dan başlıyor.

Osmanlı ve Fransız saraylarından esinlenerek tasarlanan barok stilde bahçelerin yer aldığı 33.000 m2’lik peyzaj alanı, SeaPearl Ataköy’de yeşil ve mavinin eşsiz uyumunu yansıtıyor. Araç girişinin olmadığı peyzaj alanındaki doğal dokuyla uyumlu biyolojik gölet de, modern ve geleneksel ögeleri bir araya getiren bahçelerin güzelliğini tamamlıyor.

Hava alanı, Marina, Alışveriş merkezleri, denize sıfır lüks restoranlar,Dünyaca ünlü markaların butik mağazaları,Hemen yanınızda bulunan; Özel hizmetlerinden faydalanabileceğiniz çok özel 5 yıldızlı otel.
Kat PLanları
1+1
4,5+1
Kullanıcı Yorumları
İsim
Soyisim
Email
Yazınız
*Yandaki rakamları buraya giriniz!  
Since 2012 © EvAlalim.com