WEST WALL MARİNA VİLLALARI
İstanbul, Beylikdüzü
Proje Bilgileri
Firma Adı: BATI DUVARI İNŞAAT
M2 Aralığı: 171m² -324m²
Proje Alanı: 62000m²
Teslim Tarihi:
İletişim Bilgileri
T: 02128502555
E:
W: http://www.west-wall.com/?ref=evalalim
A: Yakuplu Marmara Mahallesi Ulusum Caddesi No:28 West Wall Marine Villaları İstanbul, Beylikdüzü
Harita
Açıklama

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nde, Batı Duvarı İnşaat tarafından inşa edilen West Wall Marina Villaları; 62.000 metrekare arsa üzerinde, 353 m2 ile 815 m2 arasında boyutlara sahip ve 500 ile 1.000 m2 arasında müstakil kullanımlı bahçeleri bulunan 7 farklı tipte 64 villadan oluşan modern ötesi bir kompleks.
 
MARMARA DENİZİ'NİN KUSURSUZ MAVİLİĞİNDEN ÇIKIP EVİNİZİN FERAH YEŞİLLİĞİNE HEMEN ULAŞABİLECEĞİNİZ EŞSİZ BİR İMKAN SUNUYOR...
 
WEST WALL MARINA VİLLALARI
Atatürk Havalimanı'na 17 km, IDO İskeleleri'ne 7 km, Taksim'e 30 km, Levent'e 32 km, TEM bağlantısına 6, E-5 bağlantısına 3 km uzaklığı ile kentin coşkusuna gerektiği kadar yakın, 1.5 km'lik sahil şeridi ve marinası, geniş rekreasyon alanları ve parklarıyla doğayla ummadığınız kadar içiçe.
 
West Wall Marina Villaları'nın hemen yakınında bulunan West Istanbul Marina, karada 300, denizde 600 tekneye her türlü teknik hizmeti ve konforu yaşatabilecek donanıma sahip. Konut sahiplerinin rahatça faydalanabilecekleri geniş plajının yanı sıra tekne sahipleri ne de İstanbul'un en geniş bakım onarım merkezi ile hizmet veriyor.
Marina, bu modern ve kullanışlı konutların sunduğu pek çok olağanüstü özellikten biri. Dünyanın önde gelen tasarım ofislerinden Skidmore Owings and Merill'in tasarımını yaptığı West Wall Marina Villaları, estetik ve ferah mimarisi, yapımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi ve çevre düzenlemesi ile 7 farklı tipte, 64 villadan oluşan farklı bir atmosfer sunuyor.
 
Genel ve özel yüzme havuzları, çocuk parkları, spor alanları, alışveriş noktaları, özel plajı, yat kulübü, yelken okulu, seçkin restoran ve kafeleri evinizin dışında huzurlu ve neşeli bir yaşam sunarken; yüksek tavanlı ve kullanışlı mimarisi, fonksiyonel ve ferah mutfak ve banyoları, kapalı garajı, bahçesi, deniz manzaralı terası gibi pek çok özellikte villaların içini elit bir beğeniye sunuyor.
 
VİLLA TİPLERİ
 
SİRİUS 815,35 m2
İstanbul'un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları'nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde, en büyük ve görkemli, geniş bahçeli, üç katlı malikane tipi villa. bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilir geniş mekanlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, asansör montaj imkanı, sauna yeri, iki hizmetli odası, giriş katında yüksek tavanlı salon, çok büyük ve ferah mutfak, yemek odası, içinde banyo odası olan çalışma odası / misafir odası, salonda ve hobby room'da şömine montaj imkanı, birinci katta ferah, teraslı ebeveyn süite, iki çok geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası, malikaneye uygun büyüklükte teraslar ve balkonlar, bahçe katında depolar ve saklama yerleri mevcuttur.
Bütün projede sadece 4 adet bulunmaktadır.
 
Mira 612.34 m2
İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde zengin dış mimarisi olan, gšrkemli, doğal peyzajlı, havadar iç mekanlı, üç katlı lüks residence tipi villa. Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı, teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkanı, çok geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo odası olan çalışma odası / misafir odası, bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilir geniş mekanlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta ise teraslı geniş ebeveyn süite, iki geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası ve teras, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Eşyası çok olan, ferah ve konforlu evleri sevenleriçin ideal bir seçenek.
 
Karavela 580.98 m2
stanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde, zengin dış mimarisi olan görkemli, doğal peyzajlı, havadar iç mekanlı, üç katlı lüks residence tipi villa. Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı, teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkanı, çok geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo odası olan çalışma odası misafir odası, bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilir geniş mekanlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta ise teraslı geniş ebeveyn süite, iki geniş çocuk yatak odası, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Ferah ve konforlu evleri sevenler için ideal bir seçenek.
 
Armador 501.66 m2
İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde zengin dış mimarisi olan, görkemli, doğal peyzajlı, havadar iç mekanlı, üç katlı lüks residence tipi villa. Giriş katında ferah antre, yüksek tavanlı, teraslı salon, salonda ve bahçe salonunda şömine montaj imkanı, çok geniş ve fonksiyonel mutfak, içinde banyo odası olan çalışma odası / misafir odası, bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilir geniş mekanlar, iki araçlık otomatik kapalı garaj, çamaşır odası, hizmetli odası, sauna yeri, birinci katta ise teraslı geniş ebeveyn süite, iki geniş çocuk yatak odası, kulede manzaralı hobby odası ve teras, geniş depolar ve saklama yerleri mevcuttur. Tüm projede 22 adet yer alan bu konutlar, eşyası çok olan, ferah ve konforlu evleri sevenler için ideal bir seçenek. İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde zengin dış mimarisi olan, görkemli, doğal peyzajlı, havadar iç mekanlı, üç katlı lüks residence tipi villa.
 
Tramola / Katameran 476.01 m2
İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde, ikiz villa şeklinde ve bitişik nizamın köşelerinde yer alan, müstakil bina kadar geniş ve ferah üç katlı residence tipi kent villası. Zemin katı çok yüksek tavanlı, aydınlık ve geniş dış mimarisi özel ve zengin, salonda ve hobby room’da şömine montaj imkanı, bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanabilir geniş mekanlar, hizmetli odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, çamaşır odası, bahçe ve giriş katlarında teraslar içinde özel banyosu olan çalışma odası / misafir odası, birinci katta çok ferah ebeveyn suite ve iki geniş çocuk yatak odası, kulede deniz manzaralı hobby odası mevcuttur. Bütün projede sadece 10 adet bulunmaktadır.
 
Kalipso 423.87 m2
İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizde bu ev bitişik nizamın ortasında olup, küçük bahçeli, üç katlı residence tipi sıralı evdir. Zemin katta yüksek tavanlı antre, çok fonksiyonlu mutfak, içinde özel banyosu olan çalışma odası / misafir odası, salonda şömine montaj imkanı, bahçe katında hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanabilir geniş mekanlar, hizmetli odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, çamaşır odası, depo ve teknik oda, birinci katta çok ferah teraslı ebeveyn suite ve iki çok geniş çocuk yatak odası mevcuttur. Bütün projede sadece 6 adet bulunmaktadır. Dört kişilik bir aile için konforlu bir seçenek.
 
Alesta- 353.45 m2
İstanbul’un, en yeni marinalı projesi olan West Wall Marina Villaları’nda bulunan ve projeleri Skidmore Owings and Merrill/USA firması tarafından tasarlanmış, 64 konaklık mahallemizdeki en küçük ama en hoş ve kullanışlı, bahçeli, residence konforu yaşatan sıralı ev. Giriş katında ferah antre, çok geniş kahvaltı köşeli mutfak, kullanışlı büyük salon, bahçe katında ise hobby room, home theatre veya bahçe salonu olarak kullanılabilir geniş mekanlar, hizmetli odası, çamaşır odası, uzaktan kumandalı kapalı garaj, depo ve teknik oda, birinci katta teraslı, ferah ebeveyn süite, iki adet geniş çocuk yatak odası mevcuttur. Bütün projede sadece 6 adet bulunmaktadır.
 
Kullanıcı Yorumları
İsim
Soyisim
Email
Yazınız
*Yandaki rakamları buraya giriniz!  
Since 2012 © EvAlalim.com